slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_5
cs en de ru

CAVEWOMEN - one woman show (02. 12. 2019)

Zveme Vás na kultovní pokračování divadelní show Cavewoman. Pozor změna termínu - 21. října 2020.

detail_pic Od: 21. 10. 2020 Do: 21. 10. 2020

Pozor změna termínu! - bohužel už druhý přesun - 21. října 2020, děkujeme za pochopení. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

“Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.

Předprodej od 2. prosince v kanceláři KD, v Městské knihovně, Městském informačním centru a on-line na www.kulturnidum.cz.

Vstupné 340 Kč 

Délka akce: 90 minut

 
 
 
 

Co nového připravujeme?