slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_5
cs en de ru

Zámecký biograf a letní kino ČERVENEC (18. 06. 2020)

Zámecký biograf a letní kino – ČERVENEC 2020

Středa 1.7. / 19.00
3BOBULE
Komedie / ČR / přístupný / 101 min. / 130 Kč

Honza a Klára se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní.

Režie: Martin Kopp

Hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer

Čtvrtek 2.7. / 21.30 - Letní kino
KALIFORNSKÝ SEN
Drama / USA / titulky / od 12 let / 113 min. / 130 Kč
Maggie se touží stát úspěšnou hudební producentkou. Jako osobní asistentka popové ikony Grace Davisové by teoreticky měla mít tu nejlepší průpravu, jenže prakticky to takhle jednoduše nefunguje. Maggie je v Traciině životě ten nejposlednější poskok, který donáší kafe a oblečení z čistírny a čtyřiadvacet hodin denně je připravený plnit i ty nejbláznivější nápady své šéfové.
Režie: Nisha Ganatra

Hrají: Dakota Johnson, Tracee Ellis Ross, June Diane Raphael

Pátek 3.7. / 21.30 - Letní kino
TÉMĚŘ DOKONALÁ TAJEMSTVÍ
Komedie / Německo / dabing / od 12 let / 120 min. / 120 Kč
Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte.
Režie: Bora Dagtekin

Hrají: Levi Eisenblätter, Florian David Fitz, Jella Haase

Sobota 4.7. / 21.30 - Letní kino
SAMOTÁŘI: OBNOVENÁ PREMIÉRA PO 20 LETECH
Komedie / ČR / od 12 let /103 min. / 100 Kč
Sedm mladých lidí prožívá v průběhu několika dní události, které radikálně ovlivní jejich budoucí život. Příběhy samotářů uprostřed davu, kteří si připadají bezmocně vláčení zlomyslným osudem uvnitř svých ekonomicky pohodlných životů, vyprávějí autoři v tragikomické poloze.
Režie: David Ondříček

Hrají: Jitka Schneiderová, Saša Rašilov nejml., Labina Mitevska

Neděle 5.7. / 21.30 - Letní kino
3BOBULE
Komedie / ČR / přístupný / 101 min. / 130 Kč

Režie: Martin Kopp

Hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer

Pondělí - úterý 6. - 7.7. / 19.00
BOURÁK
Komedie / ČR / přístupný / 110 min. / 130 Kč

Příběh se odehrává ve Šlukdorfu, imaginárním městě na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se vyrojily nonstop herny, kasina a šlapky. V  jednom z těch non-stopů s automaty pro zoufalce pracuje i Kamila, osmnáctka, která už má života ve městě, kde chcípnul pes, plné zuby. A ještě víc ji štve vlastní rodina. Odevzdaná matka a otec, který kšeftuje s vraky aut a říká si Bourák.

Režie: Ondřej Trojan

Hrají: Ivan Trojan, Veronika Marková, Kristýna Boková

Středa 8.7. / 19.00
PŘÍBĚH TANTRY
Dokumentární / ČR / od 12 let / 92 min. / 100 Kč
Tantra je tajemná, provokující, těžko uchopitelná, kontroverzní, velebená i hanobená, ale především jedinečná, působivá, svobodomyslná a účinná cesta k poznání sebe sama a našich možností. Celovečerní dokumentární film představuje tantru v její původní podobě hinduistické a buddhistické, dotkne se i současné neotantry.
Režie: Viliam Poltikovič

Hrají: Stanislav Grof, dalajlama Tändzin


Čtvrtek 9.7. / 21.30 - Letní kino
MEKY - PREMIÉRA
Dokumentární / ČR, SR / přístupný / 80 min. / 120 Kč
Psal se rok 1982, Meky zažíval svou vlastní beatlemánii, psal hity, které žijí doteď. Mimo reflektory měl za sebou už řadu bolesti, před sebou měl dlouhou cestu plnou zvratů až k natáčení ve vyhlášených studiích Abbey Road. Co všechno potkalo Mekyho Žbirku od chvíle, kdy poprvé vzal do ruky kytaru, až do momentu, kdy svůj život odhalil filmařům?
Režie: Šimon Šafránek

Hrají: Miro Žbirka


Pátek 10.7. / 21.30 - Letní kino
V SÍTI
Dokumentární / ČR / od 15 let / 100 min. / 100 Kč

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online.

Režie: Barbora Chalupová, Vít Klusák

Hrají: Tereza Těžká, Anežka Pithartová, Sabina Dlouhá

Sobota 11.7. / 21.30 - Letní kino
KOUŘ
Komedie / ČR / od 12 let / 89 min. / 80 Kč
Mladý inženýr přichází na své první působiště se záměrem pracovat, což se však v bizarních poměrech éry posledních let totalitní křeče ukáže být šokujícím výstřelkem. Mirek svým neobvykle normálním postojem uvede do chodu běh "místních" dějin, a tak společenské zlo je aktuálně svrženo spravedlivě rozhořčeným, probuzeným davem a jsou nastoleny nové pořádky, které však v mnohém začínají připomínat pořádky staré, obrácené naruby.
Režie: Tomáš Vorel st.

Hrají: Jan Slovák, Lucie Zedníčková, Eva Holubová

Neděle 12.7. / 21.30 - Letní kino
BOURÁK
Komedie / ČR / přístupný / 110 min. / 130 Kč

Režie: Ondřej Trojan

Hrají: Ivan Trojan, Veronika Marková, Kristýna Boková

Pondělí 13.7. / 19.00
VÍKEND NA CHATĚ
Komedie / Finsko / titulky / od 12 let / 120 min. / 100 Kč
Stará láska nerezaví a dávné křivdy se jen tak nehojí – rčení jehož pravdivost stoupá s mírou vypitého alkoholu. Tahle finská komedie o partě přátel, jež se po letech znovu schází na chatě na víkendové oslavě 35. narozenin, vás o tom přesvědčí.  Roky nevázaného mládí vystřídaly nažehlené konvence střední třídy a blížící se polokulaté narozeniny společné kamarádky Mitzi tak snadno zavdají příčinu k návštěvě chaty, kde kdysi všichni pařili jako náctiletí.
Režie: Jenni Toivoniemi

Hrají: Emmi Parviainen, Laura Birn, Christian Hillborg

Úterý 14.7. / 19.00
LEDOVÁ KOULE
Mysteriózní / ČR / od 12 let / 42 min. / vstupné dobrovolné

Spadla z vesmíru nebo se vynořila z podzemí? Co skrývá objekt 521? Kdo jsou ti podivní lidé kolem toho? Příliš mnoho otázek a nejasností. Novináři týdeníku Hrom-Kojzar a Boudová jsou možná na stopě něčeho neuvěřitelného. Prolomí hradbu mlčení místních lidí? Vše se dozvíte v našem novém filmu režiséra Jaroslava Kupce a kameramana Jaroslava Kolčavy.

Režie: Jaroslav Kupec
Hrají: Eva Cova, Vladimír Privulovič, Pavel Lebduška

Středa 15.7. / 19.00
MŮJ OTEC ANTONÍN KRATOCHVÍL
Dokumentární / ČR / přístupný / 84 min. / 100 Kč
Čtyřikrát World Press Photo, před objektivem Bowie, Clooney nebo Depp, ale i válka... Napínavý životní příběh světově uznávaného českého fotografa Antonína Kratochvíla, zakládajícího člena legendární fotografické agentury Sedm (VII Photo Agency). Pátrání po jeho minulosti ukazuje dramatické momenty 20. století i ryzí současnosti.
Režie: Andrea Sedláčková

Hrají: Antonín Kratochvíl, Michael Kratochvíl

Čtvrtek 16.7. / 21.30 - Letní kino
PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST
Komedie / ČR, SR / od 15 let / 107 min. / 130 Kč
Natálie je svobodná třicátnice. Je šťastná, má dobrou kariéru a dlouholetou nejlepší kamarádku Simonu, které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona je čerstvě po rozvodu a snaží se vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci. Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem, pro kterého se stává múzou.
Režie: Marta Ferencová

Hrají: Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Petra Hřebíčková

Pátek 17.7. / 21.30 - Letní kino
NEŽ SKONČÍ LÉTO
Komedie / Austrálie / titulky / od 12 let / 118 min. / 100 Kč
Život je krásný i proto, že se nedá naplánovat. Když se šestnáctiletá Milla zamiluje do průšviháře Mosese, je to pro její rodiče noční můra. První setkání s láskou ale probouzí v nemocné Mille novou chuť do života a její energie a touha objevovat brzy otočí celou rodinu vzhůru nohama. Milla začne svému překvapenému okolí ukazovat, jak prožít každou minutu naplno.
Režie: Shannon Murphy

Hrají: Eliza Scanlen, Toby Wallace, Emily Barclay


Sobota 18.7. / 21.30 - Letní kino
BOURÁK
Komedie / ČR / přístupný / 110 min. / 130 Kč

Režie: Ondřej Trojan

Hrají: Ivan Trojan, Veronika Marková, Kristýna Boková

Neděle 19.7. / 21.30 - Letní kino
3BOBULE
Komedie / ČR / přístupný / 101 min. / 130 Kč

Režie: Martin Kopp

Hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer

Pondělí - úterý 20. - 21.7. / 19.00
V SÍTI
Dokumentární / ČR / od 15 let / 100 min. / 100 Kč

Režie: Barbora Chalupová, Vít Klusák

Hrají: Tereza Těžká, Anežka Pithartová, Sabina Dlouhá

Středa 22.7. / 19.00
JAK BÝTI DOBROU ŽENOU
Komedie / Fr., Belgie / titulky / od 12 let / 109 min. /
Příběh filmu se odehrává na sklonku 60. let minulého století na poklidném francouzském pohraničním maloměstě. Paulette a její manžel Robert s pomocí výstřední Gilberte a přísné jeptišky Marie-Thérese zde již řadu let provozují speciální soukromou školu pro dospívající dívky. Cílem výuky je vychovat z dívek dokonalé manželky připravené ve všech směrech oddaně sloužit svým drahým manželům.

Režie: Martin Provost

Hrají: Juliette Binoche, Yolande Moreau, Noémie Lvovsky

Čtvrtek 23.7. / 21.30 - Letní kino
MULAN - PREMIÉRA
Dobrodružný / USA / dabing / přístupný / 106 min. / 130 Kč
Když císař Číny vydá nařízení, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před nájezdníky ze severu, Hua Mulan, nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce. V přestrojení za muže překonává Hua Jun nástrahy na každém kroku své cesty a učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál.
Režie: Niki Caro

Hrají: Yifei Liu, Donnie Yen, Jet Li

Pátek - sobota 24. - 25.7. / 21.30 - Letní kino
KAFÍČKO TEKK FILM
Bližší informace na speciálních plakátech.

Neděle 26.7. /  21.30 - Letní kino
HAVEL
Životopisný / ČR / přístupný / 100 min. / 130 Kč
Celovečerní snímek přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie Václava Havla z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností. Film se soustředí na Havlův bouřlivý osobní život, kterému dominuje boj za pravdu a správnou věc, pronásledování, věznění a také milostné vztahy, vlastní pochyby a humor.
Režie: Slávek Horák

Hrají: Viktor Dvořák, Aňa Geislerová, Martin Hofmann

Pondělí - úterý 27. - 28.7. / 19.00
3BOBULE
Komedie / ČR / přístupný / 101 min. / 130 Kč

Režie: Martin Kopp

Hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer

Středa 29.7. / 19.00
FRIDA: VIVA LA VIDA
Dokumentární / Itálie / titulky / přístupný / 90 min. / 100 Kč
Frida Kahlo dnes platí za ikonu nezávislosti a ženství. Její život ale provázela bolest, která se promítla do jejích obrazů. "Nemaluji sny ani noční můry, maluji svou vlastní realitu." říkávala umělkyně o svém díle plném kontrastů. Stejně nahlíží na osobnost mexického umění i dokument Frida Viva La Vida.
Režie: Giovanni Troilo

Hrají: Asia Argento


Čtvrtek - pátek 30. - 31.7. / 19.00
TENET - PREMIÉRA
Akční / USA, VB / titulky / od 12 let / 130 Kč
Hlavní zbraní hrdiny akčního sci-fi je jediné slovo - TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.
Režie: Christopher Nolan

Hrají: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth DebickiCo nového připravujeme?