slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_5
cs en de ru

Volnočasové aktivity Lázně Bělohrad

KAŽDOROČNÍ KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE

KAŽDOROČNÍ KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE

 • Slavnostní zahájení lázeňské sezony, květen
 • Tenisový turnaj českých osobností, květen
 • Mezinárodní folklorní festival, červen
 • Strašidelná Bažantnice, červen
 • Country festival Pod Hůrou, červenec
 • Memoriál L. Kučery v tenise mužů, červenec
 • Bažantnice ještě žije, srpen – festival koncertů v legendárním lázeňském parku
 • Minifestival bigbítu v zámeckém parku, srpen
 • Podkrkonošský maratón, srpen – cyklistický závod
 • Bělohradské Vánoce, prosinec – cyklus vánočních koncertů
 • Promenádní koncerty v Bažantnici, léto

INDIKACE

INDIKACE

 • Nemoci onkologické
 • Nemoci nervové
 • Nemoci pohybového ústrojí
 • Nemoci kožní
 • Nemoci gynekologické

 

 

Kompletní indikační seznam naleznete zde

SPA RESORT TREE OF LIFE****

SPA RESORT TREE OF LIFE****

Tree of Life je pro řadu lidí ideální místo – zcela mimo metropoli, daleko od zvědavých očí, obklopeno všudypřítomnou zelení. Ve Spa resortu Tree of Life bylo investováno do nejmodernějších technologií v oblasti wellness a beauty. Nenapodobitelné Exotic Spa se zajímavým výhledem na vodní plochu, kruhové římské Laconium i originální Rasulbad spolu s Hamamem Vám dopřeje pocit absolutní relaxace a přenese Vás do úplně jiného světa. Výběr procedur je skutečně bohatý. Mezi nejoblíbenější patří především Exilis (tzv. ultrazvuková liposukce), zábaly a masáže, kosmetika, ošetření kaviárem, čokoládou, lávovými kameny i pravým zlatem a mnoho dalších. Velmi lákavý je především Rasulbad s kabinou z ručně vyráběných kachlí a originálním systémem páry a tropického deště kombinovaného s exotickými druhy bahna na ošetření celého těla.

Spa resort Tree of Life nabízí 146 lůžek v 67 velkoryse řešených dvoulůžkových pokojích a šesti luxusních apartmánech, které svou výbavou a úrovní splňují náročné požadavky na standard čtyřhvězdičkového hotelu. Apartmán má velikost třípokojového bytu a je vybaven dvěma koupelnami. Všechny hotelové pokoje jsou situovány na jih a mají balkón s nádherným výhledem na lázeňský lesopark Bažantnice. Resort nabízí dva prostorné restauranty. Restaurant Vernissage podává snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Luxusní restaurant Romantica, s atmosférou pohádek Tisíce a jedné noci, je vhodný především pro romantické večeře, rodinné oslavy, svatby, atd. Degustační menu sestavená šéfkuchařem stojí skutečně za ochutnání. Hotel není určen pouze pro klasickou klientelu, ale zajišťuje i kongresy, firemní akce a romantické svatby. Pro hosty je připraveno velké množství balíčků a programů, ze kterého si vybere skutečně každý.

Přehrada Les Království

Přehrada Les Království

Romantická přehrada v malebném údolí na řece Labi s malou vodní elektrárnou. Přehrada se nachází v blízkosti obce Bílá Třemešná u Dvora Králové nad Labem.

Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem

Královské věnné město s řadou památek a zachovalou částí hradeb: Horní brána a Šindelářská věž, kostel sv. Jana Křtitele (ve věži byl údajně objeven Rukopis královédvorský), renesanční radnice, městské muzeum, ZOO Safari má rozlohu 72 ha a chová téměř 290 druhů a přes 1 800 kusů zvířat, galerie obrazů Z. Buriana.

Český ráj

Český ráj

Nejnavštěvovanější přírodní lokalita, na dosah města Jičína. Miliony let stará pískovcová skalní města, romantická údolí s rybníky, staročeské stavby, skalní hrady a zámky. Nelze zapomenout na hrad Trosky, který je symbolem Českého ráje a zároveň dominantou celého kraje.

Jičín

Jičín

Pohádkové město plné příjemných kaváren s řadou historických památek od gotiky po první republiku. Bývá označován za jedno z nejkrásnějších měst Česka. Návštěvu Jičína doporučujeme jako příjemné zastavení cestou do Českého ráje.

Areál Žireč

Areál Žireč

Místo s příběhem. U domu Sv. Josefa se nachází cyklomuzeum s největší stálou expozicí ve střední Evropě, nejstarší bylinková zahrada ve Východních Čechách s více než třísetletou tradicí, příjemná kavárna a rozlehlý park.

Kuks

Kuks

Barokní komplex vybudovaný F. A. Šporkem se sochami od M. B. Brauna, špitál, kostel Nejsv. Trojice, galerie plastik alegorií Ctností a Neřestí, barokní lékárna. Hubertovy slavnosti.

Fričovo muzeum

Fričovo muzeum

Založeno v r. 1904 z popudu známého českého paleontologa, geologa a zoologa Antonína Friče. V muzeu jsou vystaveny vlastivědné exponáty a přírodní zvláštnosti.

Bažantnice

Bažantnice

Přírodní památka, lázeňský park a louky pod parkem s výskytem vzácných rostlin a denních i nočních ptáků, např. strakapoudi, brhlíci, puštík nebo výr velký. Je zde také významné hnízdiště netopýrů. Žijí zde též hranostajové, kuny a ondatry. V parku stojí hudební pavilonek, kde se každou neděli pořádají promenádní koncerty, a je zde také vrt s pítkem a posezením. Podél hlavní parkové cesty se rozkládají malá jezírka a na jejím konci pramení Anna-Mariánský pramen.

Co nového připravujeme?